بوتکمپ مدیریت دیزاین

بوتکمپ مدیریت دیزاین
program-image
ظرفیت محدود
program-image
ارزیابی و گزینش
program-image
تمرین و پروژه عملی
program-image
گواهینامه پایان دوره
program-image
نیمه‌حضوری/ 6 هفته
معرفی
سرفصل‌ها
تیم آموزشی
فرآیند
باید بدانید

درباره بوت‌کمپ مدیریت دیزاین

ویژگی‌های بوت‌کمپ

نیمه‌حضوری/ سه‌شنبه‌ها 10 تا 18
نیمه‌حضوری/ سه‌شنبه‌ها 10 تا 18
ظرفیت محدود و ارزیابی پیش از ورود
ظرفیت محدود و ارزیابی پیش از ورود
پروژه محور، همراه با منتورینگ تخصصی حضوری
پروژه محور، همراه با منتورینگ تخصصی حضوری
همراه با کارگاه و رویدادهای تکمیلی
همراه با کارگاه و رویدادهای تکمیلی

این بوت‌کمپ مناسب چه کسانی است؟

این بوت‌کمپ مناسب افرادی است که به عنوان گرافیک دیزاینر در شرکت‌ها مشغول به کار هستند و یا فارغ‌التحصیلان رشته گرافیک هستند که می‌خواهند مسیر شغلی کاری خود را طراحی و توسعه دهند. هدف این بوت‌کمپ کمک به طراحان گرافیک برای تبدیل شدن به فردی حرفه‌ای در مسیر شغلی خود و کسب مهارت‌های لازم برای رسیدن به سطوح سازمانی و مدیریتی در کسب‌ و‌ کار‌هاست. برای این بوت‌کمپ آموزشی نیاز است در طول هفته حدود 10 ساعت وقت‌بگذارید، و سه‌شنبه‌ها از ساعت (10 تا 18) را در رهنماکالج حضور پیدا کنید تا در کارگاه‌های حضوری شرکت کنید و به رفع اشکال بپردازید. در پایان دوره می‌توانید به عنوان کسی که مهارت لازم برای مدیریت طراحی و دیزاین یک مجموعه را برعهده داشته باشد مسیر شغلی خود را توسعه دهید.

سرفصل‌های دوره

آشنایی با فضای کار طراحی و دیزاین
آشنایی با فضای کار طراحی و دیزاین

طراحی رزومه و پورتفولیو، نحوه حضور در مصاحبه، آنبوردینگ در سازمان، طراحی مسیر شغلی

مدیریت پروژه‌ها و وظایف
مدیریت پروژه‌ها و وظایف

آشنایی با تیم‌ها و تخصص‌های دیگر، تعاملات کاری، نحوه دریافت بریف و توضیحات کار

تفکر طراحی و خلاقیت در کسب‌وکارها
تفکر طراحی و خلاقیت در کسب‌وکارها

حل چالش‌های طراحی با استفاده از تفکر طراحی

ساخت و مدیریت استودیو طراحی
ساخت و مدیریت استودیو طراحی

طراحی ساختار مدیریت تسک‌ها، تصمیم‌گیری داده محور در طراحی، مدیریت هنری، فنون ارائه پروژه

طراحی کمپین تبلیغاتی
طراحی کمپین تبلیغاتی

طراحی کمپین تبلیغاتی در قالب پروژه عملی

فرایند بوت‌کمپ

اطلاعات این صفحه را کامل مطالعه کنید و مطمئن شید که سرفصل‌ها، موضوعات، زمان و شکل برگزاری بوت‌کمپ با شرایط و انتظارات شما تطابق دارد. سپس مطمئن بشید که برای گذراندن آن، وقت و زمان کافی را خواهید داشت و اشتیاق کافی را دارید.

تحقیق و تصمیم‌گیری
چالش ورودی

اگر تصمیم گرفتید برای شرکت در این بوت‌کمپ درخواست بدید، فایل چالشی که پایین همین صفحه قرار گرفته را دانلود کنید و توضیحات آن را کامل مطالعه کنید. دقت کنید انجام چالش ورود را برای لحظات آخر ثبت‌نام نگذارید تا فرصت داشته باشید چالش‌ها را بهتر انجام دهیدو امتیاز بیشتری بگیرید و در نتیجه شانستان را برای پذیرش در دوره بالا ببرید.

بعد از اینکه چالش رو انجام دادید وارد فرم ثبت‌نام شدید، روی دکمه ثبت‌نام کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید؛ و رزومه و چالش خود را نیز برایمان بارگذاری کنید. تکمیل اطلاعات فرم ثبت‌نام به ما کمک می‌کنه تا بهتر با شما آشنا شویم و ببینیم که آیا نیازمندی‌های حضور در این دوره را دارید و دوره برای شما می‌تواند مناسب باشد یا خیر.

تکمیل فرم ثبت‌نام
مصاحبه و ارزیابی

در این مرحله اطلاعات اولیه، چالش ورودی و انگیزه‌نامه شما بررسی می‌شود و در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید با شما تماس خواهیم گرفت و وارد فرایند ارزیابی‌ها خواهید شد. سپس در یک مصاحبه آنلاین با شما و توانمندی‌هایتان بیشتر آشنا می‌شویم تا مطمئن شویم که این دوره مناسب شماست و شرکت در آن به رشد و پیشرفت شما در مسیر شغلی حرفه‌ایتان کمک خواهد کرد.

پس از قبولی در مراحل ارزیابی و نهایی کردن ثبت‌نام، شما به عنوان مهارت‌جو وارد این دوره خواهید شد و طی یک برنامه چند هفته‌ای نیمه حضوری در کنارتان خواهیم بود تا مطالب آموزشی را به طور کامل یاد بگیرید، در عمل به صورت تیمی و فردی تمرین کنید و از تجارب افراد متخصص در این حوزه استفاده نمایید.

شروع بوت‌کمپ
دریافت گواهینامه

در پایان این دوره باید با استفاده از مطالبی که یاد گرفتید، پروژه عملی خود را انجام دهید و آن را در حضور اساتید و منتورها ارائه دهید تا در صورت تایید آن با موفقیت دوره را به پایان برسانید و گواهینامه خود را از رهنماکالج دریافت کنید.

جدول زمان‌بندی

ثبت‌نام دوره
9 تیر تا 2 شهریور
ارزیابی و مصاحبه
مرداد ماه 1402
شروع بوت‌کمپ
20 شهریور 1403
پایان بوت‌کمپ
21 مهر 1403
برای شرکت در این بوتکمپ لازم است، سه‌شنبه‌ها را در رهنماکالج حاضر باشید و علاوه بر این روزهای حضوری در طول هفته حدود 10 ساعت صرف انجام پروژه‌ها و تمرین‌ها و مطالعات مورد نیاز کنید.

چالش ورودی

به دلیل ظرفیت مشخص این دوره و برای اینکه متوجه شویم این بوت‌کمپ می‌تواند برای شما مناسب باشد، لطفا قبل از اقدام به پرکردن فرم ثبت‌نام، این فایل را دانلود و مطالعه کنید. در این فایل چند سوال برایتان تعریف شده است که لازم است به آن‌ها پاسخ دهید و در فرم ثبت‌نام اولیه برای ما ارسال کنید.
دانلود
هزینه:
19,000,000 تومان
ثبت‌نام

(امکان پرداخت اقساطی در 5 قسط وجود دارد)

در فرآیند ارزیابی و تا زمان پذیرش نهایی شما در بوت‌کمپ، نیاز به پرداخت مبلغی نیست.